Govorilne ure za starše

SKUPNE GOVORILNE URE v šolskem letu 2021/2022

TERMINI SKUPNIH GOVORILNIH UR: 30. november 2021, 15. februar 2022 in 19. april 2022

PRIIMEK IN IME UČITELJA RAZREDNIK PREDMET ŠT. UČILNICE
ANTONAC TATJANA sociologija kabinet 44
BATAGELJ TATJANA angleščina kabinet 52
BOŽIČ MAGDALENA 3. a angleščina 19
BRATAŠEVEC LAURA 2. e slovenščina 48
BRATINA BERNARD kemija 45
BRATINA ELIZABETA 4.e LIK 66
BUČEK METKA 1.č glasba 40
BUDANOVIĆ JERONČIČ JASNA psihologija, RUP kabinet 27
CEKET ODAR MATEJA slovenščina kabinet 38
CIGOJ DROBNIČ BARBARA 3. e biologija 51
CVEK ALEKSANDER
ČERV VIDA glasba, klavir DD1
DOLJAK JASMINA
FARSURE SAMUEL 4. b francoščina 24
FERJANČIČ ŽGAVC KARMEN 3. č glasba 49
FERLETIČ KATJUŠA kurikulum oddelka v vrtcu 27
FRATNIK KOBE NATAŠA glasba kabinet 57
FURLAN LEJA italijanščina 22
JELERČIČ BUČINEL ŠPELA angleščina 50
JURETIČ VITJAN FIZ 34
KOBAL TADEJA matematika kabinet 23
KODELJA TATJANA ITA 22
KOLENC METKA 4. a zgodovina 21
KOMPARA ŽVOKELJ URŠKA INF, IKT 46
KREČIČ URŠKA 1.e ples kabinet 33
LEMUT BAJEC MELITA 1.a angleščina 39
LEMUT KARMEN PUD, Podjetništvo med mladimi DD 112
LOKAR  LAVRENČIČ  VLASTA 2.č glasba, klavir DD 116
MALIK METODA 4.č glasba, klavir  58
MARGON PAVLINA 2.d športna vzgoja 28
MARUŠIČ SONJA 2.a BIO 32
MOČNIK ALENKA 2. b matematika 4
PLEŠNAR DAMJANA 1.d likovna umetnost 56
PIVK KATJA športna vzgoja zbornica
POLJŠAK KATARINA nem, ang 3
PREZELJ MATJAŽ 4. d GEO, ZGO 43
SEVER IGOR 3. d ŠVZ fitnes
SLEJKO BRIGITA SLO kabinet 38
ŠALJIĆ PODEŠVA BOJANA glasbena umetnost, klavir DD 119
ŠČEK URBAN FIZ, MAT, MAO 26
ŠEN VITEZ IRENA GEO, ZGO, DRO kabinet 42
TERBIŽAN MAJA PSI kabinet 27
TROŠT MATJAŽ MAT 25
VIDMAR ALENKA 3. b SLO 20
ŽAKELJ BOJANA SLO 39

 

GOVORILNE URE RAZREDNIKOV v šolskem letu 2021/2022

Govorilne ure z razrednikom so možne v živo ob dnevih in terminih, ki so objavljeni v spodnji tabeli. Potrebna je predhodna najava na njihov elektronski naslov.

RAZREDNIK

KABINET/

UČILNICA

DAN  V  TEDNU čas
1.a

MELITA LEMUT BAJEC

melita.lemut-bajec@ss-venopilon.si

kabinet 52 ponedeljek 10.30-11.15
1.č

METKA BUČEK

metka.bucek@ss-venopilon.si

DD 115 ponedeljek 11.20-12.05
1.d

DAMJANA PLEŠNAR

damjana.plesnar@ss-venopilon.si

56 torek 8.50-9.35
1.e

URŠKA KREČIČ

urska.krecic@ss-venopilon.si

plesna (64) sreda 9.40 – 10.25
2. a

SONJA MARUŠIČ

sonja.marusic@ss-venopilon.si

31 petek 8.50-9.35
2. b

ALENKA MOČNIK

alenka.mocnik@ss-venopilon.si

kabinet 23 petek 9.40 – 10.25
2. č

VLASTA LOKAR LAVRENČIČ

vlasta.lokar-lavrencic@ss-venopilon.si

DD 116 petek 8.50-9.35
2. d

PAVLINA MARGON

pavlina.margon@ss-venopilon.si

kabinet 23 četrtek 10.30-11.15
2. e

LAURA BRATAŠEVEC

laura.bratasevec@ss-venopilon.si

38 ponedeljek 10.30-11.15
3. a

MAGDALENA BOŽIČ

magda.bozic@ss-venopilon.si

52 ponedeljek 8.00 – 8.45
3. b

ALENKAVIDMAR

alenka.vidmar@ss-venopilon.si

38 sreda 11.20-12.05
3. č

KARMEN FERJANČIČ ŽGAVC

karmen.ferjancic@ss-venopilon.si

DD 120 petek 8.50-9.35
3. d

IGOR SEVER

igor.sever@ss-venopilon.si

kabinet 23 sreda 10.30-11.15
3. e

BARBARA CIGOJ DROBNIČ

barbara.cigoj@ss-venopilon.si

kabinet 31 petek 10.30-11.15
4. a

METKA KOLENC

metka.kolenc@ss-venopilon.si

42 ponedeljek 9.40 – 10.25
4. b

SAMUEL FARSURE

samuel.farsure@ss-venopilon.si

24  petek 13.50-14.35
4. č

METODA MALIK

metoda.malik@ss-venopilon.si

DD 114 sreda 8.50-9.35
4. d

MATJAŽ PREZELJ

matjaz.prezelj@ss-venopilon.si

42 četrtek 9.40 – 10.25
4. e

ELIZABETA BRATINA

elizabeta.bratina@ss-venopilon.si

kabinet 47 četrtek 9.40 – 10.25

 

Share on FacebookShare on Google+